Rada a Pomoc, Tarot

Nejčastější otázky - Vámi pokládané ...

Jména a data narození tazatelů na svých stránkách neuvádím.

Kdo nejčastěji navštěvuje Vaše kurzy Tarotu, které vedete od roku 2010 na Kladně?
Je studium Tarotu ve Vaší škole náročné?

Kurzy Tarotu nejčastěji navštěvují lidé v profesích učitele, poradce či lidé zaměstnaní v profesích, ve kterých je podpora ostatních lidí a komunikace s nimi velmi důležitá. Mých kurzů se také účastní maminky na mateřské dovolené, které si umí zorganizovat svůj čas. Jestli je studium Tarotu náročné? Jak se to vezme, je určitě náročné na uvědomění si vlastních chyb, a práce na sobě, když se člověk “překlene” přes svoje chyby, přizná si je, jde studium mnohem lépe.
Je také potřeba si uvědomit, že je třeba vymezit si čas na stadium, bez toho to samozřejmě nejde.

Dobrý den, pokud se člověk ocitne na životní křižovatce, co je třeba k tomu, aby učinil spávné rozhodnutí? Jak mu může pomoci Váš výklad z Tarotových karet? Díky.

Největší překážkou správného "životního" rozhodnutí je naše vlastní netrpělivost nebo tlak zvenčí
na naši osobu, který nám brání se natolik zklidnit, abychom začali vidět řešení naší situace.

Pokud se člověk dokáže odpoutat od všeho, co se mu v daný čas děje, od myšlenek,
které mu krouží hlavou a od přílišných emocí, které jsou také překážkou správného životního rozhodnutí, přijde stav, ve kterém jsme nejlépe napojeni na "sami sebe" a rozhodneme se správně. Takový stav přichází např. při tvořivé práci, které se plně věnujeme, při sportu, po kvalitním tréninku při fázi odpočinku, při procházce přírodou chvíli před tím, než nás napadne se otočit a vrátit se tam, odkud jsme vyšli. Ve vypjatých životních situacích můžeme zažívat tento stav po nemoci, která nás donutila odpočívat a přehodnotit náš životní postoj.

Mnoho z nás učiní důležité životní rozhodnutí ve spánku, kdy najednou po dlouhých probděných nepokojných nocích se dlouze a zdravě vyspíme, ráno se vzbudíme, máme hodně sil a dobrou náladu. Zpravidla se během několika následujících hodin správně rozhodneme.

Pomocí výkladu z Tarotových karet, který pro Vás mohu udělat, lze popsat situaci,
ve které se nacházíte, nalézt důvod proč k tomu došlo, vidět řešení této události, časový interval
a možné důsledky toho, co již proběhlo.

Dobrý den, budou se mít lidé v roce 2012 lépe než v letech předcházejících? Díky.

Už od listopadu 2011 a tedy i v roce 2012 bude uvolněno velké množství duchovní energie lásky a dobra. Jak každý jednotlivec využije této energie, záleží už na každém z nás. Zpočátku bude složité se vyznat v informacích, které nám budou předkládány, měli bychom být bdělejší, abychom rozpoznali lži a klam a upřednostnili každý sám za sebe i jako lidstvo, co si opravdu přejeme. Bude také třeba si za svým přáním stát, a čas od času si připomenout, co to vlastně chceme a co pro to každý z nás hodláme udělat. Pracovití, tvořiví a cílevědomí lidé, kteří už vědí, co chtějí, to budou mít jednodušší než Ti, kteří teprve na příležitost čekají. Je na každém z nás, kteří už víme, co chceme, pomoci těm, kteří ještě hledají a nabízet jim příležitosti, které by mohli využít. V mezilidských vztazích bychom se měli vyvarovat netečnosti a lhostejnosti a nezapomínat na to, že úsměv a vlídné slovo nic nestojí.

Dobrý den, s manželem žijeme 17 let a spoustu let spolu jen bojujeme a prakticky nežijeme. Má to ještě cenu?

Vaše kombinace čísel narození určuje velmi složitou kombinaci v případě, že partneři nemají stejný zájem, pokud by se našel společný zájem, který by Vás oba chytil koníček, práce… je možné najít společnou cestu. Velmi silná vazba existuje při chránění majetku, domova a rodiny, to je třeba podpořit. Přeji hodně štěstí, myslím, že je možné, abyste spolu byli šťastní. Pokud byste chtěla více rozebrat Váš vztah, zavolejte mi na 728 357 687, neboť není možné z časových důvodů odpovědět v plném rozsahu a rozebrat Vaši otázku podrobněji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Polcerová Radka.

Dobrý den, rád bych věděl, jestli se moje kariéra bude rozvíjet dál slibně.

Kariéra se rozvíjí slibně, budou se plnit představy, které máte v pozitivním slova smyslu. Jen je třeba si dávat pozor, aby Vaše profese nezasáhla do Vašeho soukromí tak, že byste na partnerství a rodinu neměl čas. To je jediné na co byste měl dát pozor. Mějte se hezky, s pozdravem Polcerová Radka.

Mám prosím dotaz na vývoj mého zdravotního stavu. Předem děkuji.

Dobrý den, je třeba najít odvahu zabojovat se svým pohledem na "spravedlnost", odpovědět si na to, proč se Vám zdá být nespravedlivé, že zrovna já tohle prožívám, jak je možné, že se ve světě děje, to, co ukazují ve zprávách apod. Je to příklad otázek, které je třeba, abyste si na ně odpověděla. Potom dojde k tomu, že získáte větší množství odvahy, zdravě si zabojovat o díl zdraví, který Vám patří. Přeji Vám hodně síly, období srpen první období, kdy se Váš zdravotní stav markantně vylepší. Polcerová Radka

Jaký život bude mít tato holčička? ... Děkuji.

Ve Vaší otázce cítím trochu víc strachu než je zdrávo a nemyslím to špatně. Každá žena, která má dítě a stará se o něho má strach, ale je dobré mít tzv."zdravý" strach. Holčička bude mít život plný kompromisů, změna střídá změnu, také zdravotní stav je nevyrovnaný, ale neznamená to, že byste měla mít o holčičku ještě větší strach, je třeba přijmout úkol, který máte společný a s láskou jej plnit. Rodiče zejména matka této holčičky má úkol být s ní, ale zároveň žít svůj život. Přeji hodně síly, lásky a dobra. Polcerová Radka

Zajímají se o svou budoucnost více muži nebo ženy? Proč myslíte, že to tak je?

Více ženy, na 20 žen, které přijdou na výklad, přijde jeden muž. Ženy mají všeobecně vyšší rovinu intuice, mnohdy sami vědí odpovědi na své otázky, jen si jdou ověřit, zda to cítí dobře. Muži přijdou na výklad, až ve chvíli, kdy opravdu nevědí kudy kam nebo ze zvědavosti. Tím nechci říci, že by muži neměli intuici, a nepoužívali by ji.

Dobrý den. Mám otázku - nakolik vaše předpovědi vycházejí a jak to víte? Myslím, že byly správné?

Lidé se ke mě vracejí, tak jednou za půl, jednou za rok, zpětná vazba tedy většinou je. Také při výkladech, když se lidé ptají na to, co se jim stalo a já jim to popisuji mají možnost rovnou porovnávat, zda události, které popisuji, prožívali. Polcerová Radka

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jaký mě čeká letos rok. Chtěla bych vědět, jak se mi bude dařit po pracovní stránce, ale i v rodině. Uvažujeme o stěhování do domečku, měli bychom se do toho pustit, nebo raději ne? Děkuji moc.

Pracovní stránka: nevidím v tomto roce moc příjemné období, neznamená to, že byste se měla bát, ale spíše více zabrat, vylepšit svou práci a svůj přístup k ní, je také možné, že byste práci změnila, ale stejně je třeba přehodnotit svůj přístup. Rodina: v rodině na tento rok je u Vás usídlena energie výchovy, předávání toho, co Vy sama umíte, podpora jednotlivých členů rodiny, také si poslechněte názor Vašich rodičů, nebo rodičů partnera a nevyhýbejte se tomu, že je dobré i v tomto věku občas rodiče poslechnout. Tento rok je pro Vás dobrý k tomu, abyste se hodně učila nové věci, nechala se inspirovat novými směry, do kterých byste si přála jít, a nezapomenout na to , že je třeba se učit stále. Na Vaši otázku, jestli se máte stěhovat do domečku: vidím v tomto roce nedostatek peněz, abyste dokázali zrealizovat bez problémů tento plán. Vhodnější období pro realizaci stěhování do domu je rok 2013. Přeji hezký den Polcerová Radka.

Dobrý den, jaké má předpoklady člověk, který se narodil....?

Škoda, že jste nesplnila všechny podmínky výkladu na dálku, chybí mi jeho křestní jméno, z data narození lze říct, že má tento člověk u sebe mnoho vztahové energie, kterou by měl využívat v profesi i v soukromém životě. Dalo by se říct, že má také hodně mentální energie, takže spojení práce "hlavou" pro lidi, nebo v kolektivu lidí je přesně to , co ho podporuje a rozvíjí a dělá dobře. V osobním životě by se dalo s data narození určit jeho věrnost, ale musí opravdu milovat. Pokud by nebylo vraceno ve vztahu, to co on dává, bude hledat jinde a je schopen i odejít. To je tak asi všechno, co Vám k tomu mohu říct, mějte se hezky a přeji vše dobré. Polcerová Radka

Většina kartářek, astrologů a dalších tvrdí, že neříkají klientům špatné prognózy. Není to lež a klamání? Jak to děláte vy? Děkuji.

Jak to dělám já? Odpovídám lidem na otázky, které si sami položí. Život se skládá s dobrých i špatných energií a tak není možné jednu z nich vynechávat. Je ale pravdou, že fyzickou smrt nepředpovídám, ani se na to nedívám, je to nepsaný zákon, který ctím. Všichni, kteří se takto snaží pomáhat druhým (výklady s karet) se ale určitě snaží nalézt v klientovi jeho dobré stránky a podpořit je, upřímně řečeno, je to jediná cesta jak z problémů ven. Do jisté míry můžeme svůj život ovlivnit tím, jak ho uchopíme a jak se ke zkouškám, které nás potkávají, postavíme, pokud nalezneme pozitivní přístup, máme vyhráno. Pěkný den přeje Polcerová Radka.

Krásný dobrý den, ráda bych Vás požádala o výklad. Zajímal by mě další vývoj v mém životě - hlavně v osobním, případně i v profesním. Děkuji.

Osobní život: budete mít problém s mužem (partnerem), který Vám bude chtít velet! Tuto zkoušku lze zvládnout, ale je třeba z Vaší strany hodně trpělivosti a lásky. Je třeba, aby partner pochopil, že od Vás nemůže chtít to, co sám neumí a s čím si sám neví rady. Profesní: Čeká Vás více tvořivé energie, která se projeví v práci, které se věnujete, je možné, že se změní i Vaše dosavadní práce, do které by se měla tato tvořivá energie dostat v červnu. Pokud byste chtěla širší obsah toho, co Vás v tomto roce čeká, zavolejte na 728 357 687 a domluvíme si osobní schůzku. Přeji vše dobré v celém následujícím roce, Radka Polcerová.

Dobrý den, koukněte mi na manžela, jestli bude dál zdráv. Zatím ho bolelo jen koleno a trochu přibral, co dva roky nekouří. Díky.

Váš manžel řeší jen, že "trochu" zestárnul, a že to není to, co to bývalo. V jeho věku takovou věc řeší více mužů. Dalo by se říct, že tím, že přestal kouřit, což je pro jeho organismus dobře, se zbavil ale zároveň berličky, která ho podpírala. Je třeba nahradit kouření něčím jiným, co by ho bavilo, třeba pití čaje v oblíbeném hrnku, chvíle takto jím strávené mu budou zdravě nahrazovat chvíle s cigaretou, kdy si mnoho věcí sám v sobě vyřešil. Období 09/2011 je pro Vašeho manžela zlomové, ve smyslu, že to bude zase on, najde se a tím pádem bude o hodně zdravější plný elánu a zdraví. Přeji Vám i Vašemu manželovi hodně štěstí, lásky a dobra. Polcerová Radka

Dobrý den, ráda bych věděla, jaký bude pro mě následující rok. Co mě čeká a nemine.

Ráda bych Vám odpověděla, ale neposlala jste mi Vaše datum narození (jen jméno)) a tím jste nesplnila podmínku výkladu na dálku, přeji hezký den, Polcerová Radka.

Vykládáte karty také sama sobě, když se dostanete do situace, kdy je potřeba se rozhodovat.

Ano, ale když se věnuji pravidelnému cvičení, které pročišťuje mé energetické pole, tak výklady nepotřebuji. Takže by se dalo říct, že pokud výklad potřebuji, není se mnou něco v pořádku a nacházím se sama ve zkoušce, kterou potřebuji zvládnout. Přeji krásný den, Polcerová Radka.

Dobrý den, zajímalo by mě, kdy jste se setkala poprvé s tarotovými kartami a jak jste poznala, že máte vlohy k vidění událostí, jestli už jste v dětství cítila, že máte schopnosti, které ostatní nemají. Přeji vám mnoho úspěchů.

S tarotovými kartami jsem se poprvé setkala před 12 lety, koupil mi je můj muž a řekl, že budu vykládat, smála jsem se a řekla jsem, že tomu nevěřím. Je ale pravdou, že nadsmyslové schopnosti se u mě objevovaly už v dětství, tak od 4 let, kdy se mi většinou zdály sny, které jsem si bohužel ale neuměla vysvětlit. Teprve ve 30 letech jsem se seznámila s člověkem, který měl v Praze semináře na rozvoj nadsmyslových schopností člověka, a mně se v té době zodpovědělo hodně otázek. V první řadě ta, proč tyto schopnosti mám, abych pomáhala lidem. Přeji také krásný den, a ty Vaše schopnosti vezměte a využijte je pro dobro druhých, nashledanou....

Dobrý den paní Radko. Dostala se ke mně krutá předpověď mojí brzké smrti od nějaké "dívky", která se dostala na moje stránky na internetu. Nechápu, jak někdo může jen tak někomu napsat, že brzy zemře.Vím, že pokud někdo takové schopnosti má, nemá právo, toho zneužívat. Jsem citlivá a hodně mě to ranilo, od té doby je můj život jakoby zbytečný, protože si to neustále připomínám, má to za pár... Navíc mám ještě k tomu krátkou čáru života, takže mě to trápí o to víc. Mám dvě děti 15let a 3 roky a ještě je nechci opustit. Pomůžete? Nebo už jsem opravdu na konečné. Děkuji, krásný den.

Internet bohužel lze využít k tomu, aby se jím šířili špatné zprávy, které nahánějí strach. K tomu všemu ten, kdo poslal tuto informaci, porušil všeobecně platné Vesmírné zákony, které platí u nás všech. Není ale náhoda, že se Vám to stalo, protože z mého úhlu pohledu jste měla touto zkouškou projít a srovnat si život. Někdy to, že máme strach, že tu dlouho nebudem nás donutí k tomu, abychom nad svým životem popřemýšleli, a mnohdy se věci srovnají zejména proto, že pokud se na to začnu dívat tak, že bych na určité věci neměla mít čas, musím je vyřešit rychleji. Nemyslím si, že by ale prognóza, kterou jste dostala, byla pravdivá v tom slova smyslu fyzického odchodu. Znamená spíše zkoušku a je třeba, abyste svou čáru života prodloužila tím, že začnete plánovat, co si přejete prožít a začít se tak chovat. Je dokázáno, že čáry na rukách se mění, otiskněte si dlaň na papír, začněte plánovat další život a za rok si ruku otiskněte znovu, uvidíte, že se čára života prodlouží. Přeji hodně úspěchů, lásky a dobra. Radka Polcerová

Dobrý den chci se zeptat na můj zdravotní stav.

Zdravím Vás, dívala jsem se na Váš zdravotní stav. Z Vašeho energetického pole lze vyčíst, že špatně vyrovnáváte aktivitu a odpočinek, myslím, že dlouhodobě. Je třeba, abyste se zaměřila na to, abyste lépe vyvažovala klid a aktivitu. Neznamená to ale, že když se rozhodnete dospat spánkový dluh, že budete spát pořád. Potom je třeba se donutit se správně a aktivně hýbat. K Vašemu úplnému uzdravení, navrácení sil a vitality je třeba si také odpovědět na otázku: "co chci"? Až dojdete k tomu, co vlastně chcete a dáte tomu přednost, najdete lepší motivaci k úplnému uzdravení. Nejpříhodnější období, kdy se Váš zdravotní stav vylepší je duben. Přeji hodně sil a cílevědomosti při Vaší změně. Radka Polcerová.

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli byste mi mohla naznačit, jaký budu mít rok. Děkuji.

Dobrý den, Váš rok, který začne koncem ledna (podle data Vašeho narození) bude ve znamení lásky. Budete se v tomto roce dívat na lásku ze všech úhlů pohledů, měla byste projít zkouškou a odpovědět si na otázky vztahů, partnerství, ale i vztahu k některým členům rodiny, láskou je možné vyřešit vše, ale tato energie by neměla být spoutána tím, že chceme někoho vlastnit. Vidím u Vás více pozitivní energie než té negativní, krásné zážitky, které naplní Vaše dny v celém roce. S pozdravem Radka Polcerová.

Před třemi roky jsem si zlomila kotník. Prosím o odpověď, zda se mi bolest i otoky kotníku usadí. Děkuji

Byla narušena Vaše rovnováha mezi levou a pravou stranou Vašeho života, zkráceně levá strana patří Vašemu srdci a levé noze a pravá strana patří Vaší mysli a pravé noze. Pokuste si odpovědět na to, jestli to, čemu se věnujete, děláte s láskou., pokud ne, pokuste láskou protnout všechny činnosti a opět je dělat ráda, nebo je nahradit činnostmi, které ráda máte. Váš kotník se uzdraví v květnu, je možné že i po tom občas zabolí, ale jen ve chvíli, kdy Vám bude připomínat, že věci, kterým se věnujete, máte dělat ráda. Přeji krásný den, plný radosti a lásky, Radka Polcerová.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli vydrží vztah s mým současným partnerem a pokud ano, zajistí mne finančně a budu s ním šťastná? Děkuji.

Váš vztah s dosavadním partnerem je možné udržet, ale bohužel nevidím dobré finanční zajištění z jeho strany. Vidím jen sliby. Pokud byste chtěla více objasnit Váš vzájemný vztah a jeho prognózu, zavolejte mi na 728 357 687 a domluvíme se na podrobnějším výkladu. S pozdravem Polcerová Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na mou kamarádku, už delší dobu chodí s mužem, velmi by mě zajímalo, zda je čeká společná budoucnost, popřípadě jaká bude? Děkuji za odpověď.

Mám dotaz na svou dceru, která je nyní nezaměstnaná. Kdy konečně přijde ta správná pracovní příležitost vzhledem k jejímu vzdělání SŠ? Jaký bude její začínající vztah s partnerem, který je ve znamení raka?

Správná pracovní příležitost pro Vaši dceru přijde v květnu či červnu, do té doby by se měla Vaše dcera vzdělávat, absolvovat nějaký kurz, který by mohl být zaměřený na základy práce s počítačem nebo rozšíření jejich jazykových znalostí. Její začínající vztah bude pro ni na jednu stranu přínosem, ale zároveň se ukazuje, že její partner bude od ní chtít „absolutní poslušnost“. Vaše dcera bude uvažovat o rozchodu právě ve chvíli, kdy získá práci. S pozdravem Polcerová Radka.

Mám dotaz na svého syna. Nyní přišel o velmi dobrou práci, zdá se mi, že díky nějakým problémům o kterých nemluví. Kdy získá novou práci a bude zase vše v pořádku i vztah mezi námi se vylepší?

Nejbližší nová práce je u Vašeho syna v březnu, ovšem stabilní, tvořivou práci, se kterou bude velmi spokojený, bude mít až za 3 roky. Ohledně Vašeho vzájemného vztahu karty mluví o tom, že je třeba si nic nevyčítat a začít znovu. Přeji Vám hodně štěstí a Vašemu synovi také. S pozdravem Polcerová Radka.

Jak jste se k numerologii a kartářství dostala? Jaké jsou Vaše koníčky?

Studovala jsem 7 let neverbální psycho-informační technologie třetího tisíciletí a jak bylo psáno v článku o mě v Kladenských novinách, se schopností vidět a vycítit události dopředu jsem se narodila. Z mých koníčků je možné jmenovat alespoň jeden a to je láska ke koním, ve Smečně, odkud přišel dotaz, jsem měla 2 roky ustájeného svého koně, takže zdravím do Smečna – Polcerová Radka.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat: jsem po operaci krční páteře, jestli mi někdy bude lépe a jestli na tom budu lépe finančně a vůbec co všechno okolo mě vidíte. Děkuji.

Následující období slibuje navrácení rovnováhy a tedy i vylepšení Vašeho zdravotního stavu. Jen je třeba si v sobě vyřešit otázku „spravedlnosti“, je možné říci, že to, co se Vám stalo, jste cítila jako velkou nespravedlnost a nedokázala jste připustit, že to, co se Vám přihodilo, by mohlo být spravedlivé. Mnohdy se nedokážeme sami na sebe podívat z neutrálního stanoviska a plně pochopit, co se to s námi děje. Jste za přelomem, je možné se plně soustředit na uzdravování, které by mohlo být spojeno s dechovými cvičeními, které budou podporovat Vaši stabilitu. Pokud budete mít zájem, můžete mi zavolat a doporučím Vám jednoduché cviky při osobní návštěvě. Vaše finanční situace se vylepší v červnu. Přeji Vám hodně sil a ať vše dobře zvládnete, s pozdravem Polcerová Radka.

Dobrý den, chtěl bych vědět, jak dalece se mi bude dařit v podnikání. Vloni jsem s ním začal. Děkuji.

Váš datum narození slibuje, že máte dostatečné schopnosti, které je možné využít v podnikání. Je ale zároveň důležité „pečovat“ o svůj osobní – partnerský život. Dalo by se říci, že Vám podnikání půjde velmi dobře, pokud budete spokojený ve svém partnerském vztahu. Největší pochvala, které se Vám může dostat a tím také síla do nových věcí je pochvala právě od milované osoby. Proto Vám přeji hodně zdaru nejen ve Vašem podnikání, ale také ve Vašem soukromí a přeji Vám, abyste si vždy udělal čas na své nejbližší. Rok 2010 Vám slibuje v rovině podnikání „změny“, znamená to, že jeden měsíc vyděláte hodně a druhý málo, je třeba s tím počítat a rozložit příjmy. Jinak máte u sebe dostatečné množství tvořivé energie a to dává slib, že se bude dařit. S pozdravem a přáním hezkého dne Polcerová Radka.

Jaký bude pro mě tento rok po pracovní a partnerské stránce ? Děkuji.

Tento rok po pracovní stránce slibuje úspěch, měla byste si udržet svou pozici a také ji upevnit, samostatnější práce Vám bude vyhovovat lépe, ale je třeba být zodpovědná a trpělivá, vybavte se těmito vlastnostmi, v průběhu roku si je připomínejte a vše bude pořádku. Také plánujte dopředu odpočinek, jelikož periody psychického vyčerpání se opakují. Po partnerské stránce Vám rok 2010 slibuje krásné chvíle zamilovanosti, ale na druhé straně také skutečnost, že vše, co jste si „vysnila“ ve vztahu není možné splnit, v případě, že budete chtít, aby je plnil Vám partner a sama pro splnění těchto snů nic neuděláte. Přeji Vám krásný den plný radosti, s pozdravem Radka Polcerová.

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vztah mojí dcery s přítelem, zda budou spolu žít a mít rodinu. Děkuji.

Jejich vztah je pevný, ale také plný „problémů“, možná o trochu víc než je „zdrávo“. Tyto problémy pramení z toho, že se ve svém partnerském vztahu „učí“ umění vytvořit kompromis - kterému z partnerů má být ustoupeno. Konkrétně jde o to, že budou muset jeden před druhým ustoupit, v případě, že to bude potřeba a dát mu přednost. Pokud vyřeší tyto ústupky a nebudou si je vyčítat, jejich vztah bude pevný a nevidím žádnou překážku mít spolu rodinu a dítě. S pozdravem a přáním hezkého dne, Radka Polcerová.

Dobrý den paní Polcarová, moc Vás prosím jestli byste se mohla podívat, jak se bude vyvíjet následující život mého tatínka. Mám o něj starost. Velmi Vám děkuji.

U Vašeho tatínka je vidět velká nerovnováha spojená s trápením, kterou je třeba „přerůst“, v tomto případě bude důležité, aby tatínek našel novou sílu a motivaci pro budoucí život. Pokud najde v sobě tuto sílu bude jeho rehabilitace a postupné uzdravování a zařazování do běžného života postupné, pomalé, ale také možné. Přeji hodně síly Vám i Vašemu tatínkovi a přeji, aby vše dobře dopadlo. Vzkažte svému otci, že vše se srovná, pokud sám bude chtít, ať pracuje a věnuje se také svým koníčkům, alespoň tak, jak to jde. Tvořivá práce dělá zázraky. S přáním hezkého dne, Polcerová Radka.

Dobrý den, dneska se mi zdál sen, ve kterém jsem se svým kamarádem letěl na fotbal do Anglie, ačkoli žádný velký fotbalový fanda nejsem. Místo na stadionu jsme se ale ocitli někde na venkově, kde místní lidé vypouštěli k nebi velké množství holubů, kteří vzhůru vynesli malé dárky, které se pak snášely k zemi, a my je spolu s dalšími lidmi sbírali. Máte pro to nějaké vysvětlení?

„Největší dar je „svoboda“, kterou potřebuje každý člověk, aby mohl plnohodnotně žít a tvořit. O tom, byl Váš sen. S pozdravem Polcerová Radka.

Pěkný den paní Polcerová, ráda bych Vás požádala o výklad a zajímalo by mě, co mi bylo dáno do vínku v dalším soukromém i pracovním životě. Děkuji.

Jste žena, která má dáno do vínku hodně ženské energie, půvabu a šarmu. Jen je třeba v každém životním údobí, tento šarm objevit a podpořit tou správnou činností. Pro další život doporučuji, abyste absolvovala nějaké semináře na rozvoj komunikačních schopností, povídání s lidmi, semináře nebo můžete napsat knihu, či návody k nějaké činnosti, kterou jste se dlouho zabývala. Přeji mnoho dobrých nápadů, jak svůj půvab a šarm správně „využít“ i ve věku, ve kterém se nacházíte. S pozdravem a přáním pěkného dne Radka Polcerová.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nastane v brzké době nějaký zlom, nebo jestli bude pokračovat vlna negativních okolností, která se na mě lepí už od Silvestra. Děkuji za odpověď.

Na konci února vstupujete do mnohem příjemnější energie, která Vám dovolí srovnat Váš partnerský život a také vše, co se týká materiálního světa. Přeji Vám, abyste se do té doby dobře „popral“ s negativními vlivy a důvěřoval sám sobě, své vnitřní síle, která se může objevit až poté, co se pevně rozhodneme dodržovat zásady, kterým v životě věříme. S pozdravem Radka Polcerová.

Dobrý den paní Radko, mám jednoduchou otázku: Myslíte, že lze změnit osud?

Myslím, že je možné změnit osud, tím že změníme sami sebe. Tato změna není jednoduchá a málo kdo to umí, ale v každém případě stojí za to jí zkusit. S pozdravem Radka Polcerová.

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli letošní rok pro mě bude příznivý a konečně potkám muže mého života. Děkuji.

Ptáte se, zda letos potkáte muže svého života a jestli pro Vás bude letošní rok příznivější? Já vidím pro Vás docela příjemný rok, ale také velké rozpory uvnitř Vás samotné. Na jednu stranu jste veškeré snažení vzdala a nechcete danou situaci řešit, je třeba si uvědomit, že nikdo jiný to za Vás nevyřeší, ostatní mohou jen pomoci. Milujete život, a chtěla byste se o tuto lásku podělit, ale zapomínáte na to, že je třeba se v životě a lidem přizpůsobit. Touto zkouškou přizpůsobivosti procházíte a stále je možné ji chápat v různých souvislostech. Máte sny a představy o tom, co by mělo přijít, ale není dovyřešená, „zvládnutá“, Vaše minulost a touha zažívat konkrétní energie, které jsou ve vzpomínkách. To není možné. Vždy přijde něco nového, originálního a je to tak dobře, stejně tak nemůžeme potkat 2 stejné lidi, jelikož dva stejní lidé neexistují. Mám pro Vás radu, začněte žít od teď dál a nekonfrontujte to s minulostí, a vše porovnejte až ve chvíli, kdy budete žít v novém vztahu 2 roky. Od dubna 2010 máte u sebe velmi příjemné energetické vlivy, kterých je možné využít k seznámení. Přeji Vám hodně štěstí a lásky ve Vašem životě. S pozdravem Radka Polcerová.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mě čeká v profesním životě a popřípadě v oblasti zdraví.

V profesním životě Vás oslabí Vaše pozice síly a aktivity a v rovině zdraví zase Vaše práce. Je tedy potřeba vyřešit obojí, protože jedno s druhým souvisí. Nemáte dostatek energie, abyste mohla dobře s hlediska dlouhodobého zvládat tempo, které Vám určuje Vaše práce. Takže je možné řešit buď jedno, nebo druhé, výsledkem by mělo být srovnání obojího neboť je to provázané. Dalo by se také říci, že do práce „utíkáte“ protože nechcete vidět v plné šíři, co byste měla vylepšit v té části života, ve které se staráte o své zdraví. Pokud byste tomuto výkladu nerozuměla, zavolejte a domluvíme se na schůzce, kde je možné rozebrat ve větší šíři tuto otázku popřípadě zodpovědět více Vašich otázek. S přáním hezkého dne, Radka Polcerová. Kontakt: 728 357 687.

Dobrý den, chci se zeptat, jaký bude tento rok po stránce pracovní? Snad bude lepší než ten minulý. Děkuji.

Rok bude po pracovní stránce pro Vás poněkud složitější do července, ovlivňují Vás nevyrovnané vztahy na pracovišti, také Váš zaměstnavatel řeší finanční problémy, které budou dopadat na zaměstnance. Od začátku srpna je pro vás mnohem příjemnější pracovní atmosféra, ještě proběhne několik organizačních změn, které se dotknou i Vás, ale celkově se tato oblast vylepší. Pokud byste chtěla obsáhlejší výklad zavolejte a domluvíme si schůzku, s pozdravem Polcerová Radka.

Dobrý den. Smím se Vás zeptat na můj budoucí partnerský život, který budu prožívat v nejbližších měsících? Vztah, který teď mám, je svým způsobem na hraně a partnerka neví, co vlastně chce. Tak zda se to nějak zlepší, či zhorší. Děkuji za odpověď.

Již od února bude u Vás energie změny, která způsobí, že v srpnu budete velmi spokojený se svým partnerským životem, je u Vás hodně lásky a také životní stabilita. Přeji Vám do té doby hodně sil na zvládnutí Vašeho dosavadního vztahu. S pozdravem Radka Polcerová.

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla něco o svém vnoučkovi. Děkuji.

Váš vnuk je takové sluníčko v rodině, bude Vám všem prosvěcovat všední dny a vracet Vám štěstí do života. Bude velmi citlivý na emoční energii, zejména na tu negativní, jako kdyby Vás všechny přišel naučit, že je potřebné, aby si lidi mezi sebou rozuměli ve svých vztazích. Dalo by se říci, že když Vašemu vnoučkovi něco nepůjde nebo se nebude cítit dobře, porovnejte si v rodině vzájemné vztahy, buďte na sebe vlídní a pomůžete i jemu. Mějte se hezky, zdraví Radka Polcerová.

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat jak se mi povede v osobním a pracovním životě, mám teď 4 letou dceru a jsem vdaná. Měla bych dělat přijímací řízení na VŠ a studovat dálkově, tak jestli se mi to povede.

V osobním životě budete zažívat vesměs chvíle radosti, štěstí a rovnováhy. Jestli se Vám povede dálkově studovat, byla Vaše druhá otázka a zde je z hlediska dlouhodobého prognóza asi taková: Jste chytrá dost, abyste školu udělala, ale bude Vás to stát hromadu času a bude to na úkor rodiny, vtahu a Vaší dcery. Mohly by se dostavit výčitky, že jste raději měla věnovat tento čas Vaší dceři a rodině. Pokud budete i přesto chtít vysokou školu dálkově studovat, byla by nejlepší varianta, rok studovat, pak vidím pauzu a dodělat, pravděpodobně další dva roky, víc let ve studiu nevidím. S pozdravem Radka Polcerová. Dobrý den, mám za sebou nelehké období a chtěla bych Vás poprosit jak se bude nadále můj život vyvíjet po osobní stránce? Děkuji moc. (Jméno a datum narození neuveřejňuji na svých stránkách). V únoru je třeba vytvořit kompromis, že člověk může mít v daném období vždy jednu důležitou (nejdůležitější) věc, na které mu nejvíc záleží a později vyřeší ty ostatní, na které dlouho neměl čas. Od června máte velmi dobré životní období, kdy jste to zase VY a máte se dobře. Přeji Vám krásné dny, ve kterých se budete postupně „vracet“ sama k sobě. S pozdravem Radka Polcerová.

Zdravím, čeká mne letos něco pozitivního? Díky za odpověď.

Ano, například se vylepší Vaše práce, protože objevíte v sobě více tvořivé energie, necháte se někým zmotivovat, vezmete si z někoho příklad a budete to chtít napodobit, tak se vylepší Vaše práce, z toho vznikne pocit, že se můžete lépe starat o své blízké a vylepší se i Vaše vztahy. Příjemnější energetické vlivy k Vám přijdou od konce května. S pozdravem a přáním hezkého dne, Radka Polcerová.

    pomoc lidem

    Sami volíte, které otázky budou ve Vašem výkladu zodpovězeny.

           Poslední aktualizace:   1.1.2015                                                                                                                                                                       © JaP 2010