Rada a Pomoc, Tarot


Výklad z Tarotových karet - forma osobního návštěvy ...

při které můžeme spolu vidět, popsat a vyřešit vše, co Vás zajímá. Pomocí výkladu je možné vytvořit si objektivní pohled na své partnerské, přátelské i pracovní vztahy, odhalit příčinu zdravotních potíží,a s jistým odstupem zhodnotit své životní zkušenosti, projít přítomností a nahlédnout do budoucnosti.


Ke svým výkladům používám Thothův Tarot, jehož karty navrhl Aleister Crowley a namalovala je Lady Frieda Harrisová. Je to soubor karet, který obsahuje egyptské, řecké, východní, středověké i křesťanské symboly, navíc v sobě zahrnuje prvky numerologie, astrologie, alchymie a Kabaly.


Výklad můžete použít jak v těžkém období, kdy si přejete pochopit svou životní zkoušku, tak i v období, kdy se věci daří a to tak, že hledáte další rozvoj svých činností, vztahů a jejich uspořádání při určování životních priorit.


Odpovím Vám na všechno kromě otázek týkajících se rozboru politické situace
a určení doby smrti. Otázky tohoto typu jsou pro mě tabu.Cena osobní konzultace je 1500,- Kč / 60-90 minut výkladu.
Výklady probíhají v českém jazyce.


    pomoc lidem


    Mým posláním je pomáhat uzdravovat lidskou duši.

           Poslední aktualizace:   1.1.2015                                                                                                                                                                       © JaP 2010