Rada a pomoc - Radka Polcerová
Osobní program,
pomocí kterého se splní Vaše představy, přání a tužby

Pomohu Vám sestavit osobní program, tak, aby akceptoval vyšší program Vaší Duše a odzrcadlil se do jednotlivých úrovní Vašeho bytí jako předloha pro změnu, kterou si přejete.

Osobní program se skládá z vytvoření osobní, rodinné, partnerské a profesní předlohy, která se otiskne do prožívané reality. Osobní program se skládá z vytvoření osobní, rodinné, partnerské a profesní předlohy, která se otiskne do prožívané reality. Přirozený proces je nasměrován tak, že se vědoměji plní Vaše upřímná přání a tužby a přitom projdete karmickými uzly, které jsou důležité pro splnění Vašich životních úkolů.
Cena za sestavení osobního programu je 2000,- Kč / 60-90 minut
Sestavení osobního programu probíhá formou 2 osobních schůzek. Na první schůzce Vám vysvětlím, co je třeba, aby bylo možné osobní program pro Vás sestavit. Řeknete mi svoji vizi, co si přejete, aby se změnilo. První návrh mnou sestaveného osobního programu Vám odešlu meilem, doladíme spolu některé detaily osobního programu a domluvíme si 2.schůzku, na které Vás naučím, jak pracovat s osobním programem. Pokud si to budete přát, může dojít také k harmonizaci Vašeho organismu formou léčebného sezení, které spojíme se zavedením osobního programu.
           Poslední aktualizace:   15.7.2017                                                                                                                 © JaP 2010